Proč si půjčit dodávku?

Pronájem dodávky může být výrazně levnější než její pořízení. Pokud vyrážíte jednou do roka na dovolenou ve větším počtu lidí, nenechte ji zbytek roku zahálet v garáži nebo před domem. Půjčovna dodávek vám ušetří náklady za pořízení kvalitního užitkového vozu i náklady za průběžný servis a pojistku. Alternativa v podobě ojetiny není nijak výhodná, v bazarech většinou najdete dodávky, které toho mají dost za sebou a dát je do pořádku stojí dost peněz. Dodávka na dovolenou, výrazně sníží cestovní náklady za pohonné hmoty, mýtné a trajekty. Užijete si spoustu legrace, protože cestovat ve větším počtu lidí je zábavné. Půjčení dodávky vám pomůže také odstěhovat materiál i nábytek.  

Půjčení dodávky Brno na MobilityRent.cz

Pronájem dodávky Brno v MobilityRent.cz je sázkou na jistotu. Tato půjčovna dodávek Brno s dobrým jménem má k dispozici zánovní a velmi dobře seřízené dodávky s minimálním rizikem poruchy a s jistotou náhradního vozidla, kdyby se náhodou něco stalo. Samozřejmostí je i pojištění a GPS. Vybrat si můžete dodávku pro 7 či 9 lidí, dodávku na převoz nábytku, nebo třeba valník. Jste zastánci ekologie? Kdyby si každý, kdo toto užitkové vozidlo potřebuje jen pár dní v roce, koupil vlastní dodávku, trpělo by mnohem více životnímu prostředí. Sdílení věcí i automobilů nevyjímaje, to jsou nové trendy, které prostě letí.

Půjčovna dodávek v Brně

Stačí vám řidičský průkaz skupiny B, jehož držitelem jste minimálně rok. Pokud se jedná o zapůjčení vozu na firmu, budete potřebovat Živnostenský list, výpis z Obchodního rejstříku a složíte vratnou kauci 5 000 korun pro ČR a 10 000 korun pro EU. Vozidla jsou plně pojištěna v ČR i Evropě. Kilometry jsou po celé naší republice zcela zdarma a při cestě do zahraničí je limit 500 km/den s cenou 1,5 Kč/km nad limit. Dodávku si můžete vyzvednout na dvou místech a to: Půjčovnu dodávek Brno Centrum a Půjčovna dodávek Brno Ivanovice

Proč si půjčit dodávku?
5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *